امروز: جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

افزایش ۵ تا ۱۰درصدی قیمت خرید مسکن

اخبار ملک ۲۳/۰۳/۱۳۹۶

براساس این گزارش یکی از مشاوران املاک در گفتگو با مسکن با اشاره به اینکه بازار خرید مسکن نسبت به سال قبل بهتر شده است گفت: دوران ۴ ساله رکود مسکن به پایان رسیده و به دوره رونق قدم گذاشته ایم. وی در ادامه افزود: امسال به نظر می‌رسد که سال پر رونقی برای اقتصاد و بازار مسکن کشور باشد و همین رونق افزایشی حدود ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی در قیمت‌های مسکن خواهد داشت.

این مشاور املاک یاد آور شد: قیمت‌های مسکن در محدوده پونک تغییر چندانی نسبت به سال قبل نداشته است. قیمت خرید هر متر مربع واحد مسکونی نوساز از متری ۶ میلیون تومان شروع می‌شود. رونق بعد از انتخابات در بازار مسکن کمتر شد همچنین یکی دیگر از مشاوران املاک واقع در فاطمی در گفتگو با خبرنگار مسکن با اشاره به اینکه تمامی کسانی که مصرف کننده و خریدار واقعی هستند به این بازار وارد شده اند، گفت: خریداران واقعی زمانی که نیاز به خرید مسکن داشته باشند به قیمت‌ها چندان توجه‌ای نمی‌کنند و اقدام به خرید می‌کنند.

افزایش ۵ تا ۱۰درصدی قیمت خرید مسکن


 

497 بازدید کل ، 1 امروز

  

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود