املاک اَریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدفمند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود سرمایه ما اعتماد شماست!

ما میدانیم که تنها راه برای کسب اعتماد مراجعه کننده های گرامی ارائه خدمات خوب و موثر از جانب ما میباشد کادر مشاورین املاک اریکه متشکل از چندین بخش میباشد:

  1. ۱-گروه فایل یابی و فایلینگ تخصصی
  2. ۲-بخش مشاوره تخصصی خرید و فروش آپارتمان
  3. ۳-بخش مشاوره رهن و اجاره
  4. ۴-بخش مشاوره فوق تخصصی زمین باغ ویلا در سراسر کشور
  5. ۵-مدیریت

با ۵ شعبه فعال در سطح شهر

خدمات و مزایا:

  1. ١-مشاوره ی آنلاین و اینترنتی از طریق ایمیل و تلگرام
  2. ٢-مشاوره ی حضوری رایگان
  3. ٣-استعلام قیمت ملک و ارزیابی املاک موجود
  4. ۴-دریافت کمیسیون زیر مبلغ تعیین شده ی اتحادیه ی محترم
  5. ۵-فروش املاک مراجعه کنندگان در کوتاه ترین زمان ممکن

گروه مشاورین املاک اریکه در طی مدت فعالیت در امور ملکی در تلاش میباشد که خرید و فروش متداول و سودمند برای مراجعه کنندگان را سر لوحه کار خود قرار دهد زیرا در این صورت میباشد که هم مراجعه کنندگان و هم گروه املاک را به سود متناسب سوق میدهد سرمایه ی ما مشتریان ما می باشند!

اهداف مشاورین املاک اریکه

ارائه ی مشاوره‌ سودمند

مشاورین متخصص اریکه می‌توانند به شما در زمینه خرید، فروش یا سرمایه گذاری در زمینه املاک مشاوره‌های سودمندی ارائه نمایند. اگر شما در رده تازه سرمایه‌گذاران یا سرمایه‌گذاران حرفه‌ای هستید و یا فقط در صدد یک خرید و فروش روزمره ملک می‌باشید، گروه مشاورین املاک اریکه شما را در تهیه یک استراتژی سرمایه‌گذاری یاری خواهد نمود.

صرفه جویی در هزینه و انرژی

امروزه بزرگترین دغدغه مشتریان پیدا کردن فایل مورد نظرشان بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر املاک و اتلاف انرژی و زمان است. هدف از ساخت و راه اندازی سایت املاک اریکه صرفآ جهت تسهیل در یافتن فایل های مناسب مشتریان که توسط کارشناسان مربوطه کاملا بازدید و کارشناسی شده است می باشد. مهترین وجه تمایز این سایت با دیگر سایت های اینترنتی در این حیطه کاری بروز بودن کلیه اطلاعات بالاخص فایل ها می باشد.

مشتری مداری و احترام

همواره از مهم ترین اهداف مجموعه ی اریکه احترام به حقوق مشتریان و مصرف کنندگان و جلب رضایت ایشان بوده است و ما تمام تلاش خود را برای حفظ رضایت و ارائه ی خدمات نوین به مشتریان خود خواهیم کرد.

امنیت خاطر برای شما

گروه مشاورین املاک اریکه با بیش از ۱۵ سال فعالیت در انجام پروژه ها و امور ملکی زیر نظر انحادیه ی مشاوین املاک و با دارا بودن کارشناسانی مجرب و تحصیل کرده همواره مفتخر ارائه ی سابقه ی درخشان به مشتریان محترم خود بوده است و همین امر باعث پیدایش امنیت خاطر و ایجاد محیطی امن برای مشتریان گردیده است