امروز: سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

۵ راه آسان برای شخصی سازی فضای منزل

دکوراسیون منزل ۱۵/۰۹/۱۳۹۷

به تصویر کشیدن خاطرات

قاب بر روی دیوار

قاب بر روی دیوار

می توان گفت که امروزه تقریبا همه ی افراد عکس های کافی برای پوشش دادن هر سانت از دیوارهای منزلشان را دارند از این رو ترکیب بعضی از این عکس ها با یکدیگر و قرار دادن آنها بر روی دیوار خانه می تواند راهی آسان و مبتکرانه برای شخصی سازی فضای منزلتان باشد. برای اینکار می توانید عکسهای مورد علاقه تان را از آلبوم داخل موبایلتان یا شبکه های اجتماعی برداشته ظاهر کرده و به کلکسیون عکس هایتان اضافه کنید.

افزودن بوی مطبوع به فضا

گلدان گل

گلدان گل

هیچ چیز لذت بخشتر از قدم زدن در خانه در حالی که بوی کلوچه تازه یا عطر گل رز در فضا پیچیده است نمی باشد. عطری که در فضا پخش شده است ممکن است نتواند ظاهر فضای منزلتان را تغییر دهد اما به راحتی می تواند حسی که به انسان می دهد را تغییر داده و باعث انرژی و نشاط بیشتر در محیط شود. اگر مطمئن نیستید که چه عطری برای منزلتان از اثرگذاری بیشتری برخوردار است می توانید با استفاده از اسپری هوا، عود، پخش کننده های اسانس و… شروع به آزمون و خطا کنید و در نهایت به انتخاب درستی دست یابید.

اختصاص دادن فضایی مناسب به فعالیت هایتان

میز کار

میز کار

در مورد سرگرمی های خود فکر کنید و سپس برای هر کدام فضایی مناسب انتخاب کنید برای مثال یک گوشه از خانه را به فضای دنجی تبدیل کنید که بتوانید در آن به مطالعه بپردازید یا قسمتی از خانه که شلوغ تر از دیگر بخش ها است را به فعالیت های نظیر بازی، موسیقی، تماشای فیلم و… اختصاص دهید. اگر حتی فقط چند متر مربع از خانه به یک فعالیت اختصاص داده شود منزلتان شباهت بسیار بیشتری با شخصیت و سلایقتان خواهد داشت.

تزریق شخصیت و علایقتان به لوازم جانبی و تزئینی

سبک ساحل اتاق خواب

سبک ساحل اتاق خواب

بالش ها، فرشها، رو تختی و.. برگرفته از شخصیت و علایق شماست. این که شما دارای شخصیت جدی و خشک یا شوخ و پر جنب و جوش هستید مستقیما بر روی علایق و در نتیجه نوع لوازم خانگیتان تاثیر می گذارد به همین دلیل شخصیت شما هرچه باشد دکور منزلتان نیز منعکس کننده همان می باشد.

گل و گیاهان تزئینی

گل تزئینی

گل تزئینی

یکی دیگر از روش های ساده برای شخصی سازی فضای منزل استفاده از گیاهان می باشد که باعث گرمی و جذابیت منزلتان می شود و روح زندگی را در آن به جریان در می آورد. ناگفته نماند که گیاهان میبایست در جایی قرار گیرند که بیشترین اثرگذاری را داشته باشند. پیدا کردن جای مناسب برای گیاهان کاری آسان می باشد که می توان به راحتی و با زمان کم آنرا انجام داد.


نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود