امروز: پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

۵ دلیل برای اینکه بدانیم زندگی در آپارتمان عالی است

راهنمای ملک ۰۸/۱۰/۱۳۹۷

خرید آپارتمان

خرید آپارتمان

زندگی در یک آپارتمان یا واحد به جای یک خانه ویلایی دارای مزایایی است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که شما بخواهید زندگی در فضای کم را در نظر بگیرید.

هزینه کم

زندگی آپارتمانی می تواند بسیار مقرون به صرفه تر از خانه ویلایی شخصی یا اجاره یک خانه ویلایی باشد. گرمایش و سرمایش یک محیط کوچکتر، باعث صرفه جویی در هزینه ها بابت پرداخت پول گاز و برق خواهد شد.

آپارتمان ها می توانند کاملا یک گزینه پایدار باشند زیرا بسیاری از مردم در نزدیکی آن زندگی می کنند به این معنی است که آپارتمان گرما را از آپارتمان های دیگر می گیرد، که باعث کاهش میزان گرمای مورد استفاده در آپارتمان شما می شود.

این به این معنی است که مصرف انرژی گرمایی در زمستان برای شما بسیار ارزان تر است.

مسئولیت کمتر

اگر در یک آپارتمان که اجاره کرده اید مشکل دارید، معمولا می توانید با مدیر  ساختمان تماس بگیرید و  مشکل را حل کنید.

باغبانی یکی دیگر از عوامل مهم در آپارتمان ها است. اکثر آپارتمان ها دارای باغ های خصوصی یا بالکن های بزرگ نیستند، به این معنی که اگر شما در یک آپارتمان زندگی می کنید دیگر نگران نگهداری و هزینه کردن برای باغ یا باغچه نیستید.

افزایش ایمنی

اکثر آپارتمان ها چند لایه ورودی دارند. درب اصلی، درب جانبی یا درب آتش، و سپس درب آپارتمان شما. برای دزدان ماهر، دسترسی به خانه شما در یک آپارتمان دشوارتر است، به خصوص اگر آپارتمان شما یک فضای خانگی یا سیستم ورودی امن داشته باشد.

مزایای زندگی در چنین مکانی در همجواری با دیگران نیز وجود دارد. این برای یک دزد دشوار است که بتواند اقلام با ارزش مانند تلویزیون و.. را در حضور همسایگان آپارتمان های دیگر بدزدد.

امکانات بیشتر

بلوک های آپارتمان اغلب دارای امکانات رفاهی مناسب می باشند؛ امکاناتی نظیر سالن ورزشی استخر، سالن ماساژ، کبابپز و… داشتن چنین امکاناتی البته در برخی از آپارتمان ها با حجم کمتر واقعا مناسب است و در هزینه صرفه جویی میشود.

اگر شما در یک منطقه شهری زندگی می کنید یکی از بهترین مزایای زندگی آپارتمان پارکینگ ماشین است. پارکینگ خیابانی در مناطق شهری می تواند یک کابوس باشد و آپارتمان ها اغلب با پارکینگ زیرزمینی محافظت می شوند.

تعهدِ پایین

همانطور که اجاره به طور کلی در آپارتمان پایین تر است، به این معنی است که شما می توانید هر زمان که دوست دارید بدون اینکه به یک خانه با وام مسکن متعهد شوید، نقل مکان (اسباب کشی) کنید. شما همچنین قادر به زندگی در مناطق اجتماعی-اقتصادی بالاتر هستید که ممکن است قادر به اجاره دادن یا خرید یک خانه در آن منطقه نباشید.

 


نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود