امروز: شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

راهنمایی برای تشخیص سبک دکوراسیون خانه ی شما

دکوراسیون منزل ۲۵/۰۷/۱۳۹۷

بسیاری از ما با وجود اینکه مجلات، روزنامه ها، کتاب ها، وبسایت ها و … مرتبط با دکوراسیون را دنبال و مطالعه میکنیم اما چیز زیادی از در رابطه با سبک دکوراسیون خانگی را نمی دانیم و وقتی وارد خانه دوستان، آشنایان و اقوام خود می شویم قادر به شناسایی سبک دکوراسیون منزلشان نیستیم. بهمین دلیل در این پست به بررسی انواع گوناگون دکوراسیون خانگی می پردازیم.

 سبک بوهمیک (bohemian)

سبک دکور بوهمیک

سبک دکور بوهمیک

به طور کلی این سبک بیانگر شخصیت پر معنی منزلتان می باشد که در برگیرنده ی ظاهری غیرمتعارف و مجموعه ای از رنگ های متقاوت است. این سبک نشان دهنده ی سبک شخصیتی و ظرافت های شما می باشد.

سبک ساحلی (coastal style)

سبک دکور ساحلی

سبک دکور ساحلی

سبک ساحلی هر چیزی که ما علاقه مند هستیم تا در تعطیلات داشته باشیم از قبیل خورشید، گشت و گذار، شن و ماسه و .. را مجسم می سازد. این سبک، سبکی راحت و جذاب است که قصد دارد برای افراد فضایی راحت، جذاب، دلنشین و بی سر و صدایی را فراهم سازد.

سبک معاصر (contemporary style)

سبک دکور معاصر

سبک دکور معاصر

سبک معاصر بر اساس معنا و مفهوم زمان حال بنا شده است. این سبک نه سرد است و نه گرم، نه زننده و خشن است و نه آرام و ملایم. به بیان ساده تر المان های طراحی در این سبک طبیعی، تمیز، صاف، ظریف و عالی می باشند.

سبک کلبه ای یا روستایی (cottage style)

سبک دکور روستایی

سبک دکور روستایی

این سبک، سبکی دنج و جذاب و همچنین عجیب و غریب همانند آنچه در افسانه هاست می باشد.  زندگی در این فضا حسی بهتر و شایسته تر اما ساده را به انسان می بخشد.

سبک ترکیبی (eclectic style)

سبک دکور ترکیبی

سبک دکور ترکیبی

این سبک در برگیرنده آزادی بیان و احساسات، شکستن قوانین و هنجارها، اختلاط و تطبیق  می باشد. این سبک ترکیبی از سبک های دیگر می باشد که فضایی ساده و در عین حال دلپذیر و راحت برای صاحبان منازل به ارمغان می آورد.

سبک فرانسوی (French country style)

سبک دکور فرانسوی

سبک دکور فرانسوی

این سبک ترکیبی از ظرافت و سادگی می باشد. این سبک زیبایی شناسی که در واقع سبکی قدیمی است بر اساس ظرافت های روستایی، راحتی و زیبایی بنا شده است.

سبک صنعتی (industrial style)

سبک دکور صنعتی

سبک دکور صنعتی

سبکی است فرسوده و کبود و در عین حال پر از نشاط و قابلیت تغییر کاربری و بازیافت.

سبک مدرن قرون وسطایی (mid-century modern style)

سبک دکور قرون وسطایی مدرن

سبک دکور قرون وسطایی مدرن

این سبک در زمان شکل ها هندسی، الگوهای معاصر و لهجه ها و گویش ها خاص متولد شده است. همبستگی بزرگی بین طبیعت و آنچه توسط دست بشر ساخته شده است در این سبک به چشم میخورد.

سبک مینیمالیستی (minimalist style)

سبک دکور مینیمالیست

سبک دکور مینیمالیست

این سبک در برگیرنده ی ظرافت و سادگی می باشد. فضا ها در این سبک شامل قطعات و المانهایی هستند که فضا را در رساندن  به حداکثر میزان تاثیر گذاری هدایت می کنند.

سبک اسپانیایی (spanish style)

سبک دکور اسپانیایی

سبک دکور اسپانیایی

سبک اسپانیایی تلاش می کند تا شکاف بین انسان و طبیعت را بپوشاند. ترکیب رنگ های نفیس و باشکوه با مواد طبیعی اثری بیشتر از اجزای آن ایجاد میکند. فضا در این سبک بزرگو در عین حال پایه ای می باشد.


نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود