امروز: یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

بزرگ‌ترین سوداگران مسکن، بانک‌ها هستند

اخبار ملک ۱۳/۰۲/۱۳۹۶

بخش اقتصادی: رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: بزرگترین سوداگران مسکن بانک‌ها هستند و هیچ سوداگری بالاتر از سوداگری بانک‌ها در دهه اخیر وجود نداشته است و گرانی مسکن تماماً به خاطر بنگاه‌داری بانک‌ها بوده است.وی افزود:‌ ساخت و ساز بانک‌ها براساس قانون ممنوع است پس باید مجلس در این خصوص ورود کند رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه افزایش نرخ ارز سبب تأخیر در رونق مسکن و کاهش بیش از ۵۰ درصدی معاملات آن در آذر و دی ماه شده است گفت: دولت یازدهم برنامه جامعی برای بخش مسکن ندارد و وزیر راه و شهرسازی سلیقه‌ای عمل کرده است.

همچنین در این نشست مدیرعامل شابش افزود: نرم افزاری تهیه کرده ایم که می تواند به افراد برای جستجوی ملک از طریق سایت و اپلیکیشن کمک کند و بدین ترتیب در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنند. این وب سایت ارائه کننده آگهی های فروش و اجاره ملک است که توسط آژانسهای املاک درج می شود. در حقیقت این وب سایت میان جویندگان و فروشندگان ملک و آژانسهای املاک ارتباط برقرار می‌کند.

وی افزود: هنوز سایت‌های تخصصی املاک در کشور نتوانستندجای خود را باز کنند پس ما می‌خواهیم این کار یک کار حرفه‌ای باشد و آژانس‌های املاک با ورود به این وب‌سایت ببینند که حرفه‌ای بودن یعنی چه و به رکود حاضر در بازار مسکن کمک کنند.

بزرگ‌ترین سوداگران مسکن، بانک‌ها هستند


  

713 بازدید کل ، 1 امروز

  

نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود