امروز: جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

افزایش قیمت اجاره بها با احتکار مسکن

اخبار ملک ۱۷/۰۳/۱۳۹۶

نماینده مردم فلاورجان در مجلس کاهش نرخ سود بانکی را یکی دیگر از راهکارهایی کاهش و ثبات نرخ اجاره‌بها برشمرد و بیان داشت: دولت برای ایجاد ثبات در نرخ اجاره‌بها باید به کاهش نرخ سود بانکی اقدام کند. وی ادامه داد: می‌گویند باید سازوکاری در نظر گرفته شود که سپرده‌گذاری نزد بانک‌ها برای مردم صرفه اقتصادی نداشته باشد، از این رو پول‌های خود را به حوزه مسکن و ساخت و ساز هدایت کنند.

موسوی لارگانی تاکید کرد: باید شرایطی فراهم شود که داشتن خانه خالی از سکنه برای صاحبان مسکن صرفه اقتصادی نداشته باشد تا آنها نسبت به اجاره دادن آن اقدام کنند. وی اضافه کرد: در این شرایط تقاضا بیشتر شده و می‌توان به کاهش قیمت‌ها در بازار اجاره‌بها امیدوار بود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس افزود: احتمال افزایش نرخ اجاره‌بها در شرایطی است که اگر بپذیریم نرخ تورم کاهش یافته، این موضوع باید در بازار مشهود باشد، در غیر این صورت بحث تورمی اسمی بوده و در عمل نیست. وی خاطر نشان کرد: دولت باید با تعیین چارچوبی نرخ اجاره‌بها را مشخص و با رصد و نظارت دقیق بر نحوه اعمال قیمت‌ها از حباب قیمتی در بازار اجاره‌بها بکاهد.

افزایش قیمت اجاره بها با احتکار مسکن


نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود