امروز: جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

افتتاح ۱۱ واحد مسکونی برای محرومان در رضوانشهر

اخبار ملک ۰۹/۰۵/۱۳۹۶

سرهنگ پاسدار سید اکبر قاسمی فرمانده سپاه رضوانشهر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: در مجموع ۵۰ واحد مسکن محرومین توسط سپاه در شهرستان رضوانشهر در حال ساخت است که تاکنون ۴۲ واحد آن به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: مساحت هر کدام از این واحدها ، ۵۰ متر مربع است و برای ساخت و تکمیل هر کدام از آنها مبلغ ۲۵ میلیون تومان هزینه شده است.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج سازندگی تمام توان خود را برای رفع محرومیت به کار می‌گیرند به توافقنامه ای که بین سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) در این زمینه منعقد شده اشاره و خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) باید ضمن شناسایی افراد محروم و بی بضاعت، زمین مورد نظر را برای ساخت واحد مسکونی مربوطه در اختیار سپاه قرار دهد تا اقدامات لازم انجام شود.

افتتاح ۱۱ واحد مسکونی برای محرومان در رضوانشهر


نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود