امروز: یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
خوش آمدید ، مهمان ! [ ورود

ابراز امیدواری نوبخت نسبت به کاهش نرخ ارز

اخبار ملک ۱۷/۰۲/۱۳۹۶

رییس سازمان برنامه و بودجه ابراز امیدواری کرد نرخ ارز در روزهای آینده با تلاش های بانک مرکزی، کاهش یابد محمدباقر نوبخت روز دوشنبه در حاشیه مراسم اختتامیه سرشماری نفوس و مسکن ۱۳۹۵ در جمع خبرنگاران گفت: افزایش قیمت ارز ممکن است به نفع صادرکننده باشد و آنها از این موضوع خرسند شوند، اما ارز در کشور ما فراتر از وسیله مبادله، به عنوان دارایی محسوب می شود. وی گفت: بسیاری از مردم پول خود را تبدیل به دلار می کنند، در حالی که در دنیا این طور نیست.

سخنگوی دولت افزود: از سویی افزایش نرخ برابری دلار در مقابل ریال در اقتصاد ما مضر است. این ارقام با هر انگیزه ای که شناخته شده گویای قدرت خرید ملی است. دولت از این که نرخ ارز در یک روز ۱۰۰ تومان افزایش یابد، راضی نیست و همکاران ما در بانک مرکزی از همه ابزارها با منطق اقتصادی نسبت به تعدیل و واقعی کردن نرخ ارز تلاش می کنند.

نرخ هر دلار آمریکا در بازار آزاد از چهارشنبه هفته گذشته وارد کانال ۴۰ هزار ریال (۴هزارتومان) شده است. نوبخت درباره سرشماری ۱۳۹۵ گفت: این سرشماری به دو روش اینترنتی و مراجعه حضوری انجام شد و به عنوان یک رکورد ۴۷٫۵ درصدی توانستیم آمارگیری را به شکل اینترنتی بی سابقه در جهان داشته باشیم. وی گفت: نتایج سرشماری تا پایان دی ماه اعلام می شود و برنامه ریزی در پنج سال آینده با اتکا به نتایج این سرشماری صورت خواهد گرفت. رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابراز امیدواری کرد: در سایه مساعی و همکاری مشترک بین همه مسوولان کشور بتوانیم بیش از پیش در تصمیم گیری ها و اداره امور پیش برویم.

ابراز امیدواری نوبخت نسبت به کاهش نرخ ارز


نظر خود با بیان کنید

ارسال نظر

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

درباره مشاورین املاک اریکه

املاک اریکه با بیش از ١۵سال سابقه پر افتخار در امور ملک و املاک (آپارتمان/باغ/باغچه/زمین/ویلا/تجاری) (خرید آپارتمان در شهرک اندیشه) به صورت هدفمند در تلاش است که نه تنها رضایت مشتریان گرامی را جلب کند بلکه با مشاوره های موثر توسط کارشناسان خِبره برای متقاضی های گرامی برنامه ای هدف مند در راستای افزایش سرمایه ی مالی ایشان اجرا نماید گروه مشاورین املاک اریکه پس از گذشت سالها و به جای گذاشتن سابقه ی درخشان توانسته است فعال ترین و سرشناس ترین املاک از میان املاک های تهران کرج و حومه شود